Private Deal Michael Williams

De geschiedenis van de private deal van Michael Williams 

 Inleiding
De eerste deal van dit project dateert van februari 2013 en ik ben er al vanaf het begin bij betrokken en de rest, nu ondertussen ongeveer 500 mensen, zijn pas later op de trein gesprongen. In de updates, die ik regelmatig toestuur, komen de namen van Michael Williams en Neil Chandran regelmatig voor. Voor deze leden heb ik de geschiedenis van deze private deal nog eens op een rijtje gezet.

Michael Williams
Vanaf 2011 heb ik regelmatig e-mail contact met Michael. Hij is een Canadese zakenman die sinds 2001 van huis uit werkt, omdat een baas niet echt iets voor hem was. Hij heeft een gezin met vrouw en drie kinderen. Hij heeft de Joodse godsdienst en woont in Ontario. Michael is een serieuze gentlemen, familieman.

De eerste keer dat ik met Michael in aanraking kwam was door een door hem ontworpen systeem geheten AIM (Automatic Internet Millonaire ). Het hart van dit bedrijf vormde Telexfree, een bedrijf dat handelde in de telefonie. Michael heeft uit eigen zak, voor mij en een paar honderd andere mensen, $ 300,= betaald voor de aanschaf van een basispakket. Helaas is Telexfree ten onder gegaan door fraude. Michael heeft hier veel geld verloren. Als echte ondernemer heeft hij zich hierdoor niet uit het veld laten slaan. In 2017 heeft hij een ander AIM systeem opgestart en dat noemt hij het Wealth System. Dit concept bestaat uit 5 onderdelen waarvan de doelstelling is dat ze binnen 4 jaar $ 100.000,= per maand zullen opleveren.
Eind 2018 heeft een referral van Michael volgens Michael een nog beter systeem dan AIM ontworpen en wel “100% DONE for you” waar velen van jullie ook al inzitten (stuk of 100). Dus naast de geschiedenis van de private ook een beetje de geschiedenis van het AIM systeem [Symbool]

Eerste deal van de private deal
Door mijn deelname aan AIM stond ik daarna wel op de voorkeurslijst van Michael Williams. In februari 2013 kreeg ik het eerste verzoek van Michael Williams om te investeren in een private deal. Hij vertelde er niet bij waar het voor was en dat het een kwestie van vertrouwen was en dat ik mijn inleggeld na drie maanden weer zou terugkrijgen. Het was toen zo dat je minimaal $1000 kon inzetten en maximaal $9000 en dat de winstfactor 100 was. Dus $1000 werd $100.000. Ik heb toen, samen met familie, $2000 ingezet en tot mijn verbazing kreeg ik het inleggeld na drie maanden ook daadwerkelijk van hem terug. Mede hierdoor is mijn gevoel bij Michael goed. Daarnaast heb ik nog mijn positieve ervaringen zoals het nakomen van afspraken waarbij hij zeer professioneel en integer over komt. Wij beschouwen elkaar inmiddels als vrienden.  

De volgende deals tot einde 2015  
Er zijn daarna nog een aantal deals geweest (allemaal betrekkende hebbende op dezelfde private deal) maar daarbij werd de inleg niet door Michael na drie maanden terugbetaald. 
Op dat moment ben ik gestart om meer vrienden en familieleden over deze kans te informeren. Het aantal mensen dat mee wilden doen steeg geleidelijk tot eind 2015 naar ongeveer 50 mensen. 
Er waren veel strubbelingen met deze private deal en op een gegeven moment lag het eigenlijk helemaal stil. Er werden diverse opties aangeboden voor de terugbetalingen en elke keer ging het niet door. Dat ging zo door tot eind 2015. 
Er waren toen ook updates van Michael Williams maar meestal een keer per week en soms nog minder en vaak was er niks te melden. 
De private deal is niet alleen iets van Michael. Een groep mensen zijn hierbij betrokken en Michael is daar eentje van. Michael zelf heeft ook weer een groep onder zich van ongeveer 70 mensen waar ik er een van ben. En onder mij jullie. 
Het was toen wel bekend dat de private deal ging om het IT bedrijf Sungames Corporation. 

 Sungames Corporation (SGMZ) 
Dit IT bedrijf is door Neil Chandran opgericht. Neil is ook hoofd van CHMI (Chandran Holding Media Incorporation). CHMI is in principe intellectueel eigenaar van Sungames Corporation d.w.z. dat ze alle patenten beheren. Sungames aandelen worden verhandeld op de aandelenmarkt en is dus heel openbaar. CHMI aandelen zijn allemaal van Chandran en worden niet verhandeld op de aandelenmarkt. Vanwege de lage waarde van de SGMZ aandelen heeft Neil Chandran deze eind 2017 van de markt gehaald. 
Sungames levert de laatste jaren vooral 3D tablets, 3D games en 3D software. Ik heb eind 2015 zo’n 3D tablet gratis gekregen. De waarde is iets minder dan 1000 dollar. Het is heel bijzonder om hierop 3D films te kijken zonder 3D bril. 
Als je de aandelenkoers van Sungames bekijkt dan was de waarde van het bedrijf nog niet zo lang geleden ruim 5 miljard dollar, dat daalde naar ongeveer 30 miljoen en is  later zelfs van de markt gehaald.
Over beide bedrijven gaat de private deal. 

 Neil Chandran ligt niet bij iedereen zo goed en heeft zijn functie als CEO bij Sungames halverwege 2015 moeten opgeven. Onder andere de ASC (Alberta Security Commission) was niet zo gelukkig met hem en heeft hem o.a. ook een geldboete opgelegd van bijna een miljoen dollar ($760.000).

Vervolg Private Deal 2016 
In 2016 bestond onze groep inmiddels uit ongeveer 170 mensen. In eerste instantie was de Private Deal alleen voor mij en mijn vrienden. Door mond tot mond reclame en nieuwe aanbiedingen groeide onze groep stevig door.
Er was veel aan de hand in 2016 dat in tegenstelling tot 2015. Er kwamen in 2016 ook veel updates. Het record is tot nu toe 6 geweest in een week tijd. Het zegt wel iets dat er wel aan gewerkt wordt. Voor deze private deal is er constant een team bezig om dit tot een goed einde te brengen. 

Private en public trading 
De private deal heeft met “Private trading” te maken d.w.z. dat het niet openbaar gemaakt mag worden. Zou dat wel gebeuren dan kan het aandeel van een bedrijf daar op reageren wat niet is toegestaan. Daarom geheimhoudingsplicht. Het voordeel is dat de winstfactoren hoog zijn.
Bij “public trading” dient alles zoveel mogelijk openbaar gemaakt te worden en mag geen informatie achter gehouden worden. Het aandeel mag reageren op de informatie die vrijkomt. Het nadeel is dat de winstfactoren minder hoog zijn dan bij “private trading”.  

Uitbetaalde inleg en winstfactoren
Doordat deze deal al meerdere jaren loopt, zijn er veel onderlinge verschillen tussen deelnemers en aangeboden deals. Bijvoorbeeld, daar waar de ene deelnemer wel zijn inleg terug krijgt, krijgt weer een andere deelnemer dit niet.
Ik heb bij de persoonlijke overzichten hierop veel commentaar gekregen. Feit is dat iedereen een persoonlijk overzicht heeft gekregen. Iedere keer als een persoonlijk overzicht wijzigt en je het hier niet mee eens bent wordt je zelf geacht contact met mij op te nemen. Meerdere mensen hebben dit gedaan waardoor ik in staat geweest ben om, indien nodig, aanpassingen door te voeren of e.e.a. toe te lichten. De winstfactoren verschillen per aanbieding behoorlijk. Dat komt hoofdzakelijk door het spel van vraag en aanbod, c.q. het moment van instappen. Het is nu eenmaal zo, daar kan ik verder niets aan veranderen. 

VR equipment en VRA equipment
Eind 2016 kwam er een nieuwe deal bij en dat ging over de VR (Virtual Reality) equipment en de VRA (Virtual Reality Advanced) equipment. Dit zou een aparte deal worden naast de 3D private deal. Wanneer dit tot uitbetaling zou komen was toen nog niet bekend. Door de gebeurtenissen begin 2017 (zie verderop) werd deze deal ook onderdeel van de 3D private deal. 

De private deal in 2017 
In februari  kwam er een ommezwaai in het hele proces omdat een leider van een groep (zoiets als Michael en zijn groep) door de groep gedwongen werd (samen hadden ze $1M in deze deal ingelegd) om naar de rechtbank te gaan om Neil Chandran te dwingen deze $1M terug te laten betalen. Het resultaat was dat toen Neil terugkwam van Hong Kong hij ingerekend werd op het vliegveld.  
Er moesten toen heel veel acties ondernomen worden om de private deal te redden. Ten eerste de actie om CHMI en Sungames Corporation te redden omdat Neil in de gevangenis deze bedrijven niet meer kon leiden.
Daarna diende de borgtocht van $1M betaald te worden om Neil vrij te krijgen. Sommige mensen in deze private deal hebben hun huis zelfs ingezet. Ook onze groep heeft het nodige bijgedragen met bijna $150.000 

Na de borg kwam Neil Chandran vrij en hij zou alles op alles zetten om alles zo snel als mogelijk te laten uitbetalen. Te beginnen met de inleg, daarna een percentage van de bonus (voor eventuele onkosten zoals bijv. kosten voor het openen van de rekeningen) en dan de bonus zelf.
In het begin ging het inderdaad snel en waren we weer op het spoor van voor de gevangenneming van Neil. Daarna verzandde het weer in allemaal procedures en regeltjes. Het goedkeuren van 1 procedure had effect op een bestaande procedure die dan ook weer aangepast moest worden en goedgekeurd moest worden en daar tussendoor speelde ook nog de rechtszaak van Neil Chandran en dat had ook heel veel invloed op het aanpassen van de procedures en regeltjes.
Tweede helft van 2017 zijn ze begonnen met een soort van ICO (Initial Coin Offering) maar dat is zo amateuristisch opgezet dat het gedoemd was te mislukken en dat heeft maanden en misschien wel een half jaar vertraging opgeleverd. 

De private deal in 2018
Na het debacle van 2017 over de ICO werd David Drake ingeschakeld. Deze is een expert in het opzetten van een ICO en deze ICO is sinds juni 2018 gereed. De crypto currency die ze voor deze ICO gebruikte (gebaseerd op de ethereum) heet de Vitoken (VIT) en later werd dat veranderd in de ViR (Virtual Reality Token).
Nu is het de beurt aan de kopers en zij hadden nog twee eisen:

  1. De bitcoin waarde diende boven de $5.000 te staan en daar werd aan voldaan (stond toen ruim boven de $6.000).
  2. 28 juni zou er weer een rechtszaak zijn en daar moest door Neil $60.000 voor worden betaald als tweede termijn (totaal $120.000). Ook aan deze eis werd voldaan.

Na de rechtszaak van 28 juni bleek dat Neil ook nog een grote boete moest aflossen (uit de rechtszaak van  2015) en om dat te doen dient hij elke maand $18.000 te betalen. Voor hem niet prettig maar voor ons een kans. Hieruit zijn namelijk de noodgelden 1,2 en 3 geboren.

Het is nu aan de kopers wat zij willen. De kopers hebben een consultant ingeschakeld en daaruit bleek dat er nog de nodige items afgerond diende te worden. 
De uitbetaling kwam steeds dichterbij maar om op korte termijn geld te verkrijgen (voor onder andere de $18k per maand en ook om het bedrijf draaiende te houden en ook voor de investeerders) kwam men op noodgeld uit. Het noodgeld en ook de grote transactie is gebaseerd op crypto waarden (bitcoin, ethereum en altcoins). Alles ging goed totdat de crypto gigantisch daalde en werd het noodgeld en de grote transactie naar eerste kwartaal volgend jaar verschoven met als eis dat de crypto`s zich moesten herstellen (bitcoin ongeveer $5000/6000 en de ethereum ongeveer $200 en de waarde van de altcoins zijn niet bekend gemaakt).
Om toch voortgang te blijven boeken zijn er naast de cryptocurrency andere noodgelden opgezet, met telefoons en vaste valuta. Eerst het noodgeld 4 voor de Gold 3D Phone deal in november voor een Chinese koper van ruim 1 miljard dollar. Door de sterk gedaalde cryptocurrency kon de Chines koper niet genoeg krediet krijgen bij de bank. Daarna sprong een Zuid Koreaanse koper in voor het krediet van de Chinese koper maar wilde ook zelf een eigen telefoon uitbrengen en dat werd de Platinum 3D Phone (ook met een waarde van ruim een miljard dollar). Deze telefoon was wat exclusiever en duurder dan de Gold 3D Phone. 

Private deal in 2019 
Het is nu wachten op de bank totdat deze de gelden vrijmaakt voor de aankoop van de Platinum 3D Phone deal ook wel noodgeld 5 genoemd of de Trade Finance. 

Vertrouwen
Vergeet niet dat dit om een miljarden deal gaat waarbij meerdere partijen zijn betrokken en wij zeker niet alles weten wat er zich op de achtergrond afspeelt. Wees je ervan bewust dat, ondanks alle goede en positieve berichten de private deal een zeer bijzondere, maar wel risicovolle, kans is. Wij krijgen pas zicht op ons geld als de koop rond is en Neil het geld heeft doorgezet naar Michael. Zelf heb ik nog steeds heel veel vertrouwen in een goede afloop van de Private Deal en alle andere programma’s die hiermee zijn verbonden. 

Volgorde van uitbetalingen 
Veel mensen vragen hoe het nu met de uitbetalingen geregeld gaat worden. Dat is begrijpelijk maar hier kan ik nog moeilijk iets over zeggen. Pas als ik weet hoe het eerste grote bedrag wordt gestort en welke papieren er beschikbaar zijn kan ik zelf, met mijn adviseurs, om tafel om e.e.a. te bespreken. Zoals het er op dit moment naar uitziet zal het eerste te ontvangen bedrag, noodgeld 5, fors zijn. Naast de mensen die (alleen) in noodgeld 5 zitten is het mijn intentie om ook alle andere deelnemers alvast een gedeelte uit te keren. Pin mij echter hier nog niet op vast en graag geen verdere vragen hierover stellen want deze kan ik, zonder overleg, niet beantwoorden. Zodra ik meer weet kom ik vanzelf in de lucht.  

 Belangrijke uitspraak van Michael 
Geef het geld pas uit als je het ook daadwerkelijk in je hand hebt en niet eerder!!!! 

Belangrijke uitspraak van Leo 
Gebruik alleen geld wat je kunt missen (het is tenslotte een investering) en zorg voor spreiding van je financiële producten (ga uit van 5 a 10 verschillende producten) !!!!!